Wysyłka

Dostawa
Przedmioty wysyłane są za pośrednictwem USPS, UPS, Royal Mail i Hongkong Post Air. Twoje zamówienie zostanie dostarczone na adres wysyłki w ciągu 7 do 25 dni roboczych po wysłaniu. (Uwaga: dni robocze są od poniedziałku do piątku. Z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt państwowych). Jeśli zamówionych produktów nie ma na stanie, skontaktujemy się z Tobą przez e-mail.
Koszty wysyłki Nasze stawki pocztowe obejmują koszty wysyłki, opłaty manipulacyjne i wysokiej jakości opakowania, które są naliczane na podstawie wagi i wielkości towaru, miejsca dostawy i jego wartość detaliczna.
Międzynarodowa wysyłka
Nasze towary są wysyłane z Hongkongu. Czas dostawy wszystkie przedmioty wynosi od 7 do 25 dni roboczych z numerem śledzenia.
Uwaga: ze względu na takie czynniki, jak święta i siła wyższa, kraje docelowe i kurierzy będą również wpływać na czas wysyłki. Jest to poza naszą kontrolą.
Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?
Większość zamówień jest przetwarzana i wysyłana w ciągu 24 godzin od potwierdzenia. Szczegóły wysyłki będą dostępne na stronie śledzenia zamówień dzień po wysłaniu towaru. Jeśli otrzymamy Twoje zamówienie w weekend, zostanie ono przetworzone w następny dzień roboczy (poniedziałek).