Kliknij, aby powiększyć obraz (Rysunek 1 Total)

Znajdź więcej modeli, kliknij tutaj XIAOMI

Zamienna bateria xiaomi BATTZONE : Xiaomi S50 S51 S55 T60 Sweeping Mopping Robot

 • |
 • NAPISAĆ RECENZJĘ

—— Bateria xiaomi BATTZONE, gwarantuje bardzo dobrą jakość .NOWY ! Roczną gwarancję ! 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy ! Szybka wysyłka !

W razie wątpliwości, prosimy o e-mail , Email:info@baterielaptopow.pl

 • XIO23FE1574_Oth
 • 14.4V
 • 5200mAh
 • Li-ion
 • Orange
 • Szczegóły Produktu
 • Przegląd
 • Transport
 • O NAS

  baterielaptopow.pl jest firmą specjalizującą się w sprzedaży baterii komputerów, telefonów komórkowych i zasilacz komputerowy firmy sprzedaży online.

  Nasza produkcja bateria przechodzą rygorystyczne testy kontroli jakości. Dlatego gwarantujemy nasze produkty na okres jednego roku, dołożymy wszelkich produktów możemy sprzedać 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

  Tutaj znajdziesz najlepsze . Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu naszych produktów, skontaktuj się z nami drogą mailową. Chętnie zapewnimy Ci więcej informacji i wsparcia.

  xiaomi - BATTZONE Aby uzyskać więcej informacji
  MarkiXIAOMI
  RodzajLi-ion
  Kod produktuXIO23FE1574_Oth
  Napięcie 14.4V
  Pojemność 5200mAh
  Kolor Orange
  Rozmiar135*38*38mm/ 54.33*14.96*14.96in
  Gwarancja1 Rok

  BATTZONE Podobne Bateria

  XIAOMI BATTZONE bateria 14.4V 5200mAh
  XIAOMI BATTZONE bateria 14.4V 5200mAh
  Kompatybilne modele komputerowe

  For
  Mijia 1 generation
  Mijia 2 generation
  Mijia 1S
  Mijia 1C
  Mijia 1T
  Mijia G1
  Roborock S50
  Roborock S51
  Roborock S52
  Roborock S55
  Roborock S4 S5 S6 S7
  Roborock T4
  Roborock T6
  Roborock T7
  Roborock T60
  Roborock T61
  Roborock T65 etc.
  Roborock E4
  Mijia S7/S7 Plus, T7S T7S Plus

  Kompatybilny akumulator modelu

  BATTZONE

  Breaking W nowych baterii - nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean - dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

  Żywotność akumulatora jest pomiar pojemności. Co to jest Pojemność akumulatora? Pojemność akumulatora jest w odniesieniu do całkowitej ilości energii zgromadzonej w baterii. Pojemność baterii jest oceniane w Ampere godzin (AH), który jest produktem:

  AH = aktualne godziny X do całkowitym rozładowaniem

  Najniższa cena, najlepszy serwis. Koncentrujemy nasze wysiłki, aby nasze usługi online jak najefektywniej, wysokiej jakości baterie, niskie ceny, szybka dostawa!

 • KONIECZNA Aneta2017-6-10
  Jest to bardzo opłacalne produktów, niskie ceny, a także nowe, jest również bardzo dobry z nimi.
 • 1. Dostawa
  Obecnie wszystkie nasze towary są przez pocztowa priorytetowa (USPS), jeśli jesteś sprzedawcą, można wybrać inne. Nie możemy zapewnić overnight (czerwony UPS) oraz dostawa następnego dnia (UPS niebieski).
  2. Transport
  W razie wątpliwości, prosimy o e-mail info@baterielaptopow.pl