Kliknij, aby powiększyć obraz (Rysunek 1 Total)

Znajdź więcej modeli, kliknij tutaj TOSHIBA

Zamienna bateria toshiba ER6VCT : Toshiba ER6VCT 3.6V 2000mah PLC Battery With small JAE Plug 2pcs

 • |
 • NAPISAĆ RECENZJĘ

—— Bateria toshiba ER6VCT, gwarantuje bardzo dobrą jakość .NOWY ! Roczną gwarancję ! 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy ! Szybka wysyłka !

W razie wątpliwości, prosimy o e-mail , Email:info@baterielaptopow.pl

 • ECN10794_PLC_Oth
 • 3.6V
 • 2000mAh
 • Lithium
 • Szczegóły Produktu
 • Przegląd
 • Transport
 • O NAS

  baterielaptopow.pl jest firmą specjalizującą się w sprzedaży baterii komputerów, telefonów komórkowych i zasilacz komputerowy firmy sprzedaży online.

  Nasza produkcja bateria przechodzą rygorystyczne testy kontroli jakości. Dlatego gwarantujemy nasze produkty na okres jednego roku, dołożymy wszelkich produktów możemy sprzedać 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

  Tutaj znajdziesz najlepsze . Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu naszych produktów, skontaktuj się z nami drogą mailową. Chętnie zapewnimy Ci więcej informacji i wsparcia.

  toshiba - ER6VCT Aby uzyskać więcej informacji
  MarkiToshiba
  RodzajLithium
  Kod produktuECN10794_PLC_Oth
  Napięcie 3.6V
  Pojemność 2000mAh
  Kolor
  Rozmiar14.5*53(mm)
  Gwarancja1 Rok

  ER6VCT Podobne Bateria

  Toshiba ER6VCT bateria 3.6V 2000mAh
  Kompatybilne modele komputerowe

  Cell type:Lithium
  Voltage:3.6V
  Nominal Capacity:2000mAh
  Model:ER6VCT
  size:14.5*53(mm)
  Weight:16g
  Package Included:
  2pcs 3.6V 2000mah ER6VCT PLC Batteries

  Kompatybilny akumulator modelu

  ER6VCT

  Breaking W nowych baterii - nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean - dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

  Żywotność akumulatora jest pomiar pojemności. Co to jest Pojemność akumulatora? Pojemność akumulatora jest w odniesieniu do całkowitej ilości energii zgromadzonej w baterii. Pojemność baterii jest oceniane w Ampere godzin (AH), który jest produktem:

  AH = aktualne godziny X do całkowitym rozładowaniem

  Najniższa cena, najlepszy serwis. Koncentrujemy nasze wysiłki, aby nasze usługi online jak najefektywniej, wysokiej jakości baterie, niskie ceny, szybka dostawa!

 • KONIECZNA Aneta2017-6-10
  Jest to bardzo opłacalne produktów, niskie ceny, a także nowe, jest również bardzo dobry z nimi.
 • 1. Dostawa
  Obecnie wszystkie nasze towary są przez pocztowa priorytetowa (USPS), jeśli jesteś sprzedawcą, można wybrać inne. Nie możemy zapewnić overnight (czerwony UPS) oraz dostawa następnego dnia (UPS niebieski).
  2. Transport
  W razie wątpliwości, prosimy o e-mail info@baterielaptopow.pl