Kliknij, aby powiększyć obraz (Rysunek 3 Total)

Znajdź więcej modeli, kliknij tutaj MITSUBISHI

Zamienna bateria mitsubishi FBT030A : FUJI NB2 F70S ER3V 3.6V PLC with 4-hole plug

 • |
 • NAPISAĆ RECENZJĘ

—— Bateria mitsubishi FBT030A, gwarantuje bardzo dobrą jakość .NOWY ! Roczną gwarancję ! 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy ! Szybka wysyłka !

W razie wątpliwości, prosimy o e-mail , Email:info@baterielaptopow.pl

 • ECN12751_Oth
 • 3.6V
 • 1200mah
 • Non Rechargeable Lithium Batte
 • White
 • Szczegóły Produktu
 • Przegląd
 • Transport
 • O NAS

  baterielaptopow.pl jest firmą specjalizującą się w sprzedaży baterii komputerów, telefonów komórkowych i zasilacz komputerowy firmy sprzedaży online.

  Nasza produkcja bateria przechodzą rygorystyczne testy kontroli jakości. Dlatego gwarantujemy nasze produkty na okres jednego roku, dołożymy wszelkich produktów możemy sprzedać 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

  Tutaj znajdziesz najlepsze . Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu naszych produktów, skontaktuj się z nami drogą mailową. Chętnie zapewnimy Ci więcej informacji i wsparcia.

  mitsubishi - FBT030A Aby uzyskać więcej informacji
  MarkiMITSUBISHI
  RodzajNon Rechargeable Lithium Batte
  Kod produktuECN12751_Oth
  Napięcie 3.6V
  Pojemność 1200mah
  Kolor White
  Rozmiar14.5 * 30.5mm
  Gwarancja1 Rok

  FBT030A Podobne Bateria

  MITSUBISHI FBT030A bateria 3.6V 1200mah
  MITSUBISHI FBT030A bateria 3.6V 1200mah
  Kompatybilne modele komputerowe

  Battery model: ER3V(with 4-pin plug)
  Battery voltage: 3.6V non rechargeable lithium battery
  Battery size: 14.5 * 30.5mm
  Battery capacity: 1200mah
  Discharge: 1.2mA
  Battery weight: 8.5g
  Battery use for FBT030A plc
  Package Included:
  5PCS FBT030A batteries

  Kompatybilny akumulator modelu

  FBT030A

  Breaking W nowych baterii - nowe baterie są w odprowadzane stanie i muszą być w pełni naładowany przed użyciem. Zaleca się, że pełne naładowanie, a absolutorium nowej baterii dwa do czterech razy, aby go osiągnąć maksymalną pojemnością znamionową. Akumulatory Clean - dobry pomysł na czyste brudne baterii kontakty z wacika i alkoholu. To pomaga utrzymać dobre połączenie pomiędzy baterię i laptopa. Ćwiczenia baterii? Nie pozostawiaj baterii nieaktywnych przez długi okres czasu. Zalecamy stosowanie baterii co najmniej raz na dwa do trzech tygodni. Jeśli bateria nie była używana przez długi okres czasu, wykonać nową baterię w przerwie procedurę opisaną powyżej. Akumulator? Jeśli nie planujesz używać baterii na miesiąc lub więcej, zalecamy przechowywać w czystym, suchym, chłodnym miejscu z dala od ciepła i metalowych przedmiotów.

  Żywotność akumulatora jest pomiar pojemności. Co to jest Pojemność akumulatora? Pojemność akumulatora jest w odniesieniu do całkowitej ilości energii zgromadzonej w baterii. Pojemność baterii jest oceniane w Ampere godzin (AH), który jest produktem:

  AH = aktualne godziny X do całkowitym rozładowaniem

  Najniższa cena, najlepszy serwis. Koncentrujemy nasze wysiłki, aby nasze usługi online jak najefektywniej, wysokiej jakości baterie, niskie ceny, szybka dostawa!

 • KONIECZNA Aneta2017-6-10
  Jest to bardzo opłacalne produktów, niskie ceny, a także nowe, jest również bardzo dobry z nimi.
 • 1. Dostawa
  Obecnie wszystkie nasze towary są przez pocztowa priorytetowa (USPS), jeśli jesteś sprzedawcą, można wybrać inne. Nie możemy zapewnić overnight (czerwony UPS) oraz dostawa następnego dnia (UPS niebieski).
  2. Transport
  W razie wątpliwości, prosimy o e-mail info@baterielaptopow.pl